SK Vysoké Mýto vs FK Benešov

14. TJ Spoje Praha 25 30:42 24
15. FK Čáslav 25 29:45 21
16. FK LETOHRAD 25 16:57 9

Blíží se platba hráčských příspěvků

Přečtěte si podrobné info k mírnému zvýšení hráčských příspěvků na první pololetí roku 2024.

Vážení rodiče našich mládežnických fotbalistů a fotbalistek!

Jsme moc rádi, že náš klub i díky Vám roste, jsme moc rádi, že i navzdory problémům, které všichni řešíme v posledních letech, Vaše děti u fotbalu zůstaly a dále aktivně sportují.

I díky tomu, se nám nadále rozšiřuje naše členská základna a v této sezoně jsme navýšili celkový počet žákovských soutěží, kterých se účastníme, o dvě krajské a jednu okresní. Pro příští sezónu plánujeme jednu soutěž navíc také pro naše dorostence (při předpokladu postupu našich hlavních dorosteneckých týmů do divize, což je hlavní cíl klubu v této sezoně).

Bohužel, díky inflaci, cenám pohonných hmot ad. s tím rostou i naše náklady.
Musíme proto přistoupit ke kroku, který jsme ještě při platbě podzimních příspěvků neplánovali, ale situace se vyvinula bohužel jinak.
Jarní výše poplatků byla dosud, už od roku 2019, standardně ve výši 3 600 Kč. Tento leden jsme ale nuceni z výše uvedených důvodů vyúčtovat 4 200 Kč, tedy o 600 Kč více, respektive 700 Kč měsíčně. To platí pro týmy U8 až U19. U týmů U6 a U7 budeme účtovat měsíční poplatek 550 Kč - tj. 3 300 Kč za jarní část sezony.
Příslušné faktury Vám budou v nejbližší době zaslány e-mailem.
Pro platbu poplatku můžete využít Středočeský platební portál, konkrétně:
- pro hráče týmu U6 a U7 - https://platby-sc.cz/sluzba/benesov/benesov/hracsky-prispevek-u6-a-u7
- pro hráče týmu U8 až U19 - https://platby-sc.cz/sluzba/benesov/benesov/hracsky-prispevek-u8-az-u19

Chápeme, že to pro některé z vás může znamenat komplikace, připomínáme, že tak jako v minulosti je možná dohoda na například měsíčních splátkách apod.
Navíc jsme řádně registrovaný poskytovatel v projektu Darujeme kroužky dětem!
Díky tomu můžete získat až 2 000 Kč např. na úhradu hráčských příspěvků u nás za půl roku.
Projekt Darujeme kroužky dětem má ovšem své podmínky.

Kdo může žádat v tomto projektu o příspěvek?
Rodiny s dětmi ve věku 3–18 let z celé ČR, které se nacházejí v tíživé finanční situaci a na dítě, na které žádají příspěvek, pobírají dávku „přídavek na dítě“, „příspěvek na péči“, „odměnu pěstouna“, nebo „příspěvek při pěstounské péči“.
Při žádosti o příspěvek doloží české rodiny v online systému Aktivní město dokument (v elektronickém formátu) „OZNÁMENÍ O PŘIZNÁNÍ DÁVKY“, nebo „OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ VÝŠE DÁVKY“, případně jiný obdobný dokument potvrzující přiznání dávky/příspěvku/odměny, vydaným Úřadem práce ČR.
Pokud výše uvedené podmínky splňujete, neváhejte se zaregistrovat na webu projektu (od 15,1,2024), to je https://www.darujemekrouzky.cz/ a při žádosti o příspěvek zadejte aktivitu svého poskytovatele - FK Benešov!

Nezapomeňte také, že část příspěvků nám zaplacených můžete získat od své zdravotní pojišťovny, např. u VZP je to až 2 000 Kč ročně. Pokud k tomu potřebujete potvrzení o zaplacení příspěvku na účet klubu, neváhejte napsat na faktury@fkbenesov.cz, rádi Vám ho zašleme.
Děkujeme za pochopení.

Samozřejmě je možnost přispět na chod klubu, ať už osobně nebo třeba v rámci Vašeho podnikání či prostřednictvím Vašeho zaměstnavatele, i nad rámec hráčských příspěvků s tím, že můžete např. prostě poslat peníze na klubový transparentní účet 306193204/0300 a nebo se můžete obrátit na naše nově vytvářené obchodní oddělení (obchod@fkbenesov.cz)  a my pro Vás připravíme příslušnou smlouvu o daru nebo o reklamě a připravíme i případné plnění z naší strany tzv. na míru, včetně možnosti nasměrování podpory, která nemusí být vždy jen finanční, přímo do konkrétního týmu či kategorie.

Podpořit klub můžete i tak, že Vás to nebude nic stát, klub přesto získá peníze, a to pokud využijete při online nákupech na e-shopu cashback systém GIVT.cz, ve kterém jsme registrovaní.
Více informací k této možnosti, kdy z každého Vašeho online nákupu může klub FK Benešov získat až 10%, a to v žádném případě ne na Váš úkor, ale z marže obchodníka, naleznete na našem webu.

Za FK Benešov Tomáš Novák, předseda (602303532, predseda@fkbenesov.cz)

P.S. Připomínáme, že v minulém roce došlo ke změně stanov našeho spolku a všichni se zaplaceným hráčským příspěvkem mají možnost se zúčastnit Valné hromady spolku, která se pravidelně koná v červnu, bez práva hlasovacího. Každý tým pak má nárok na nominaci jednoho zástupce na Valnou hromadu s právem hlasovacím.

Posledních 30 dnů: 1629 | Posledních 7 dnů: 367 | Poslední den: 34